Kontakta Oss

Ring, maila eller kontakta oss via formuläret bredvid. Vi återkommer så snart som möjligt
Adress
Alströmergatan 36, 112 47 Stockholm
Telefonnummer
08 - 30 08 78
E-postadress
info@doktorsjouren.se

OM OSS

Personligt omhändertagande utöver det vanliga
Oavsett om du är  läkare,  sjuksköterska  eller vårdgivare kan du vända dig till oss. Vi vårdar våra relationer och har byggt upp ett samarbete som vilar på förtroende. På Doktorsjouren arbetar vi nischat i olika specialiserade team som arbetar mot olika specialitéer. Vi har därför mycket god marknadsnärvaro samt spetskunskaper om vad som krävs för att hitta rätt uppdrag och leverera rätt kandidat.

Trygghet och kvalitet i fokus

Vi har försäkringar som svarar mot Kompetensföretagens Allmänna Bestämmelser och är ISO-certifierade inom både miljö ISO 14001 samt kvalitet ISO 9001

 

Precis som ni brinner för vård och omsorg, brinner vi för er. För oss är det därför viktigt att alltid ge god service och ett respektfullt bemötande. Vi vårdar våra relationer och har byggt upp ett samarbete som vilar på förtroende.

Medarbetare

Camilla Leahlander
Camilla Leahlander

Kundansvarig & Vice VD
camilla.l@doktorsjouren.se
+46 73-089 72 45

Sofia Finnäs Wikström
Sofia Finnäs Wikström

Områdeschef specialistläkare & Personalansvarig
sofia@doktorsjouren.se
+46 73-089 72 48

Rebecca Klarström
Rebecca Klarström

Områdeschef Psykiatri & Försäljningschef
rebecca@doktorsjouren.se
+46 73-089 72 77

Camilla Storholm
Camilla Storholm

Ekonomiansvarig
camilla@doktorsjouren.se
+46 73-089 72 49

Sandra Thulin
Sandra Thulin

Konsultchef Psykiatri
sandra@doktorsjouren.se
+46 73-089 72 11

Jessica Hall
Jessica Hall

Områdeschef Sjuksköterskor
jessica.h@doktorsjouren.se
+46 73-089 72 72

Johanna Broth
Johanna Broth

Leg. sjuksköterska/ Konsultchef
johanna@doktorsjouren.se
+46 73-089 79 24

Bild Malin
Malin Johansson

Områdeschef Specialistläkare
malin.j@doktorsjouren.se
+46 73 089 77 11

Jessica Landin
Jessica Landin

Executive assistant
jessica@doktorsjouren.se
+46 73 089 71 54

Cristina Eriksson
Cristina Eriksson

Internship - Marketing
cristina@doktorsjouren.se
+46 73 089 72 46

Karl Leahlander
Karl Leahlander

Styrelseordförande
karl@doktorsjouren.se

Ruben Teijeiro
Ruben Teijeiro

CTO
ruben@doktorsjouren.se

Några av våra samarbetspartners

AGR Certificate
Malmo stad
vasta gotalandsregionen
stockholms lans landsting
Region Sormland
sundsvalls kommun
norrkoping
vasteras stad
region gotland
region kalmar lan
haninge kommun
region uppsala
region halland
region gavleborg
region skane
Region Ostergotland
Region Kronoberg
Region Varmland